Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... RSS avocatnet.ro nefunctional?
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

RSS avocatnet.ro nefunctional?

Linkul pentru pagina RSS www.avocatnet.ro/content/art...

nu functioneaza de foarte mult timp.

A fost un instrument util pentru urmarirea tuturor articolelor aparute pe avocatnet.ro

Se poate restabili functionalitatea acestuia?
ContSters340059, utilizator
Reînnoiesc discuția cu speranța că administratorul site-ului a revenit din vacanță :)
Bună dimineața. Refacerea funcționalității rss-ului e pe lista noastră. Speram sa o rezolvam cat mai curând. O zi bună.
Alin Popescu a scris:

Speram sa o rezolvam cat mai curând.

Da, sigur.
Ironia nu-i un lucru bun. În general, asa. Noi credem ca facem cu site-ul o treaba foarte buna. Ironia dvs, în contextul asta, intra în categoria "muieti is pomegii?". Facem tot ce putem. O sa rezolvam și rss-ul. Dar doar atunci când ii vine vremea pe lista de dezvoltare.

O zi frumoasă.
Nu va suparati, dl Administrator, dar RSS nu functioneaza din 01 septembrie 2014. Nota de ironie, care ati simtit-o in mesajul meu, este, mai degraba, o intristare pentru ca de atunci nu mai pot urmari stirile juridice postate pe Avocatnet si pe care le apreciez mult.

Sa explic de ce nu le mai pot urmari. Pe pagina principala a Avocatnet sunt postate doar ultimele 10 stiri din toate cele 26 de domenii ale site-ului. Astfel, daca nu reusesc, spre exemplu, sa intru pe site o zi, doua, pentru a vedea toate articolele aparute trebuie sa deschid 26! de pagini (Stiri & Revista presei, Legislatie, Taxe si impozite etc.).
In aceasta situatie, RSS este un lucru foarte util.

Un sfarsit de saptamana fara cusur.