Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Date din intampinare gresite
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Date din intampinare gresite

Buna ziua,puteti va rog sa imi spuneti daca ma poate ajuta pe mine ca reclamant,ca unele date din intampinarea paratului sunt gresite,mai precis, nu corespund cu datele din procesul verbal incheiat de agentul constatator?
alexxS, utilizator
Chiar nu conteaza ce sustine paratul in intampinare. Procesul-verbal de constatare a contraventiei si probele administrate in cauza sunt relevante pentru judecator in pronuntarea solutiei.
Am inteles.Va multumesc!