avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 628 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Sotul sau sotia unei PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Sotul sau sotia unei PFA

Buna seara,

Sunt titulara unei II, vreau ca sa fac mentiunea la registru ca activeaza si sotul. Care sunt costurile la registru pentru mentiune? Care sunt pasii urmatori ?

Va multumesc!

Alte discuții în legătură

Cheltuieli cu inchiderea sau supendarea firmei lavinia82 lavinia82 Buna ziua, Va rog sa-mi dati un sfat in legatura cu inchiderea sau suspendarea firmei mele (SRL din 2004 fara activitate). Acesta firma este suspendata ... (vezi toată discuția)
Deschiderea unei firme (srl, srl-d) GabrielCarp GabrielCarp Buna seara! As dori sa stiu cam ce cheltuieli aproximative ar fi pentru deschiderea unei firme si care ar fi pasii de urmat pentru a face acest lucru. Sunt ... (vezi toată discuția)
Preluare firma belory1 belory1 Buna ziua! Am infiintat o firma in August 2010. Am luat autorizatia de functionare pentru punctul de lucru si cam atat. In rest pana acum nu am inregistrat ... (vezi toată discuția)