Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Institutia publica ce are angajat consilier juridic, ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Institutia publica ce are angajat consilier juridic, poate incheia contract de asistenta juridica cu un avocat ?

Se poate incheia un contract de asistenta juridica intre o institutie publica ce are angajat consilier juridic si un cabinet de avocat ?
~ Conținut șters la cerere ~