avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 728 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Institutia publica ce are angajat consilier juridic, ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Institutia publica ce are angajat consilier juridic, poate incheia contract de asistenta juridica cu un avocat ?

Se poate incheia un contract de asistenta juridica intre o institutie publica ce are angajat consilier juridic si un cabinet de avocat ?
Cel mai recent răspuns: Mihaita Lupu , Avocat 14:16, 22 Ianuarie 2015
~ Conținut șters la cerere ~
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce este consilierul juridic? ionutzt ionutzt Buna Ziua imi puteti spune va rog ce inseamna consilier juridic din toate punctele de vedere sau mai multe detali? Va multumesc, respectuos! (vezi toată discuția)
Revenire ccc AliDan28 AliDan28 Bună ziua o angajata revine din ccc , înainte sa plece în ccc avea funcția de cons juridic, Acum la întoarcere revine, semnează act adițional unde ... (vezi toată discuția)
Pot sa cer termen pt. a angaja avocat si apoi sa trimit consilierul juridic? ramy84 ramy84 Nu stiu daca am scris la sectiunea potrivita, sper totusi sa primesc un raspuns la intrebarea mea. Daca o societate comerciala solicita termen in instanta ... (vezi toată discuția)