Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Decizie de suspendare CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Decizie de suspendare CIM

Buna ziua, sunt director de punct de lucru al unei societati comerciale. As dori sa aflu daca aceasta calitate imi permite sa semnez o decizie de suspendare a CIM al unui angajat ori trebuie sa trimit documentul la semnat administratorului firmei. Multumesc anticipat pt raspuns.
Numai daca aveti asa ceva ca atributie in fisa postului , puteti semna.