Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Model declaratie
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Model declaratie

buna ziua

lucrez in strainatate si am nevoie de o declaratie pe propria raspundere ca in tara unde lucrez nu am nici o datorie/obligatie ( sau credit bancar) .
ma poate ajuta cineva cu o declaratie de tipul acesta ?

multumesc
Declaratia pe propria raspundere puteti sa o dati si la ambasada Romaniei in tara in care sunteti. Dati un telefon inainte
multumesc

singura problema e ca ambasada e la 700 km fata de unde stau eu