Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... apel granituire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

apel granituire

hotarare judecatorie: stabileste linia de hotar conform variantei 2 din expertiza topografica, (din care a rezultat ca reclamanta are teren mai putin cu 8 mp iar eu am aceasi suprafata de teren ca la intabulare si din contractul de vanzare cumparare). Aceasta hotarare presupune reintregirea suprafetei reclamantei si diminuarea suprafetei mele din teren cu 8 mp, deci as avea o suprafata mai mica decat in intabulare si acte, dupa aceasta hotarare. E LEGAL ASA CEVA???
Buna ziua,
Consultati un avocat care, dupa studierea TUTUROR ACTELOR DE LA DOSAR va poate da un raspuns competent.
nimeni nu se poate pronunta pana nu studiaza dosarul.

consultati un avocat si promovati apel