Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... taxa timbru legalizare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

taxa timbru legalizare

Buna seara,
pentru a legaliza o sentinta civila ,care este valoarea la timbru si chitanta,va rog?
multumesc!
5 lei taxa de timbru, fara timbru judiciar
multumesc, d-na avocat este 5 lei pentru fiecare exemplar?
unde se achita taxa de timbru,va rog?
Da, e vorba despre 5 lei/exemplar. Taxa se poate achita la cec, posta sau administratia publica locala.
multumesc,d-na avocat