Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Hotarare de divort
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Hotarare de divort

Buna ziua!!in urma divortului care s-a incheiat in 2012 avocatul mi-a dat o hotarare de divort in care nu este vizibil scrisul :definitiva si irevocabila!!cum as putea sa fac rost de o alta hotarare??specific ca nu mai locuiesc in Romania!Va multumesc aniticipat!
~ Conținut șters la cerere ~
am vorbit cu avocatul si mi-a cerut 35 euro!!!!pot trimite pe cineva sa plateasca si sa depuna cererea si sa o scoata in locul meu??va multumesc
doar cu imputernicire avocatiala sau cu imputernicire notariala de la dvs pot fi solicitate acte din dosar.
Care imputernicire va costa mai mult decat 35 de euro.
V-a respins undeva acea copie pe motiv ca nu e vizibil scrisul ?
~ Conținut șters la cerere ~