avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 729 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Offtopic
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Offtopic

Astazi ,abia,am realizat ca nu stiu ce inseamna acest lucru.
Daca nu cer prea mult,rugamintea mea este sa-mi spuneti in cateva cuvinte.
Se pare ca am scris un astfel de mesaj ,a fost sters si doresc sa respect regulile pentru viitor.
Cu multumiri.
Cel mai recent răspuns: ContSters76710 , utilizator 21:34, 17 Iunie 2009
E vorba cumva de....:offtopic: "in afara subiectului" ?;)
Ultima modificare: Miercuri, 17 Iunie 2009
nucu$, utilizator
Este vorba despre topicul initiat de ileana, referitor la vot?

Pai, va explic eu. Mesajul scris de doamna/domnisoara respectiva a fost sters pentru ca era sovin. Mesajul dvs. si mesajul meu au fost sterse pentru ca erau raspunsuri date unui mesaj sters, deci nimeni nu mai intelegea nimic daca citea tot topicul si ramaneau numai mesajele-raspuns.

Eu ma asteptam ca mesajul meu sa fie sters, era firesc asa. Oricum, am ramas cu o amintire extrem de placuta, am ras cum rar o fac! :happy:

Gabriela Pintea
Era vorba de altceva.
Eu am gresit.Nu este normal sa-i contrazicem pe cei care solicita ajutor.
Azi m-am gandit ca trebuie sa cunosc "subiectul",pentru a nu devia.
In concluzie,eu am gresit.

In legatura cu amintirea,asa este.:)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

De ce dispar mesajele? tanguera tanguera Am postat ieri un topic nou si in asteptarea unui raspuns (care n-a sosit nici pana acum) am inceput sa caut in ideea ca poate gasesc un raspuns la problemele ... (vezi toată discuția)
Somaj mihal mihal buna ziua , din 5 februarie 2010 nu mai lucrez , fiind pontat ca si concediu fara salariu,iar din data de 01.04.2010 am notificarea pentru somaj. As ... (vezi toată discuția)
Sa continuam frumos! Valeriu TUDOR Valeriu TUDOR Dragi colegi Se pare ca m-am tinut de cuvant si am facut oarece curatenie si ordine. Imi cer scuze celor carora le-am sters creatiile si interventiile dar ... (vezi toată discuția)