Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Offtopic
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Offtopic

Astazi ,abia,am realizat ca nu stiu ce inseamna acest lucru.
Daca nu cer prea mult,rugamintea mea este sa-mi spuneti in cateva cuvinte.
Se pare ca am scris un astfel de mesaj ,a fost sters si doresc sa respect regulile pentru viitor.
Cu multumiri.
E vorba cumva de....:offtopic: "in afara subiectului" ?;)
nucu$, utilizator
Este vorba despre topicul initiat de ileana, referitor la vot?

Pai, va explic eu. Mesajul scris de doamna/domnisoara respectiva a fost sters pentru ca era sovin. Mesajul dvs. si mesajul meu au fost sterse pentru ca erau raspunsuri date unui mesaj sters, deci nimeni nu mai intelegea nimic daca citea tot topicul si ramaneau numai mesajele-raspuns.

Eu ma asteptam ca mesajul meu sa fie sters, era firesc asa. Oricum, am ramas cu o amintire extrem de placuta, am ras cum rar o fac! :happy:

Gabriela Pintea
Era vorba de altceva.
Eu am gresit.Nu este normal sa-i contrazicem pe cei care solicita ajutor.
Azi m-am gandit ca trebuie sa cunosc "subiectul",pentru a nu devia.
In concluzie,eu am gresit.

In legatura cu amintirea,asa este.:)