Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Subcontractare, antrepriza sau contract prestari ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Subcontractare, antrepriza sau contract prestari servici?

buna seara!

De curand am incheiat un contract de prestari servici in Belgia, la randul meu vreau sa "angajez" pentru efectuare lucrarilor (sistem intermediar) alte 3 societati, intrebarea mea este: ce contract trebuie sa inchei cu cele 3 societati? (subcontractare, antepriza sau contract de prestari servici?

Va multumesc!
Mihai
~ Conținut șters la cerere ~