Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Aplicatie Loteria bonurilor, valoarea de introdus
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Aplicatie Loteria bonurilor, valoarea de introdus

La Cora,pensionarii cu carduri de pensionar beneficiaza de reduceri la cumparaturi.Astfel,pe bon apar doua sume : suma totala a cumparaturilor si suma rezultata dupa aplicarea reducerilor.Ce suma trecem in aplicatie?
duant, utilizator
Suma platita.
Multumesc