Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare

Buna ziua,

Am primit decizia de pensionare. Va rog sa-mi spuneti ce documente sa cer de la casa de pensii pentru a vedea modul cum au fost valorificate toate veniturile si sporurile din adeverintele pe care le-am depus.

Va multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~