Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Procesare incompleta REGES
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Procesare incompleta REGES

La verificarea corectitudinii transmiterii unui fisier prin REGES am primit un mesaj de genul "procesare incompleta". Cum se procedeaza in astfel de cazuri? Tot ceea ce am facut eu a fost sa retransmit fisierul respectiv si sa sper ca nu imi va reaparea un mesaj asemanator... B-)
Daca la a doua transmitere nu ati mai primit mesaj de eroare si daca fisierul s-a incarcat pe site (il puteti vizualiza), atunci este totul in regula. Daca nu, va trebui sa sunati la suport.
trandafir2, moderator
Transmiterea dvs este in curs de procesare. Puteti verifica mai tarziu daca s-a efectuat complet transmiterea.
care este numarul de la suport Reges ?
tel. 0318.601.901 TeamNet.
La a doua incarcare nu mi-a mai dat eroare, dar cand am intrat a doua zi am obsrvat ca a luat de buna si prima transmisie a aceluiasi fisier, chiar daca mi-a aparut acel mesaj.
Multumesc pentru raspunsuri!