Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Taxa Auto de mediu
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Taxa Auto de mediu

Cum se procedeaza pentru recuperarea taxei?Am dat in judecata si mi-au respins recursul.
Depinde cum ati pregatit dosarul, ce acte ati depus in probatoriu si daca in prima faza ati respectat procedura prealabila conform legii contenciosului administrativ.
Am greșit OUG.