Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Decontare studii facultate pentru angajat
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Decontare studii facultate pentru angajat

Buna,

Imi puteti spune daca o firma poate deconta plata facultatii pentru un salariat?
Daca da, sub ce forma si ce inreg contabile se fac?

Multumesc!
Pana la urma se poate deconta facultatea altfel decat sub forma de burse, pentru un angajat? Are cineva situatii de acest gen? Multumesc