Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Functionari publici
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Functionari publici

Lucrez ca functionar public si vreau sa ma mut la privat unde la data de 1 iunie vrea sa ma angajeze, cu cat timp inainte trebuie sa imi depun demisia pentru a ma putea angaja la 1 iunie. Mutumesc
Cu 30 de zile inainte de a inceta raportul de serviciu.