Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... CAIETUL DE BANI PERSONALI
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

CAIETUL DE BANI PERSONALI

Buna ziua !
As dori sa va intreb daca este nevoie de caiet de bani intr-un sediu de asigurari unde lucrez doar eu ca si agent de asigurare si nu am alti angajati . Va multumesc !
Eu stiu ca fiind administrator in firma nu au voie sa te caute de bani, poti sa ai cati vrei tu. Sunt curios daca au dreptul sa te caute in buzunar