avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 443 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... CAIETUL DE BANI PERSONALI
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

CAIETUL DE BANI PERSONALI

Buna ziua !
As dori sa va intreb daca este nevoie de caiet de bani intr-un sediu de asigurari unde lucrez doar eu ca si agent de asigurare si nu am alti angajati . Va multumesc !
Cel mai recent răspuns: carcotashul , utilizator 16:26, 5 Mai 2015
Eu stiu ca fiind administrator in firma nu au voie sa te caute de bani, poti sa ai cati vrei tu. Sunt curios daca au dreptul sa te caute in buzunar

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Societate cu domeniu unic de acivitate "agent de asigurare" ionutpopescu ionutpopescu buna ziua care sunt pasii de urmat pentru infiintarea unui srl avand domeniu unic de activitate , iar in denumirea firmei sa apara \"agent de ... (vezi toată discuția)
Interpretare roi Hunyadi Ilona Hunyadi Ilona Buna ziua, Am o nelamurire in legatura cu interpretarea unui articol din ROI. Tin sa va precizez urmatoarele: sunt angajata la o societate de asigurari. ... (vezi toată discuția)
Demisie pavelmita pavelmita bună ziu,aş avea şi eu o întrebare în legătură cu serviciul meu.lucrez la o societate care a absorbit fonduri sapard în anul 2004 pt achiziţionare de ... (vezi toată discuția)