Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Contact avocat ONG - Miercurea Ciuc
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Contact avocat ONG - Miercurea Ciuc

Buna,
Am si eu nevoie de serviciile unui avocat din Miercurea Ciuc pentru atestarea a doua documente: Statut si act constitutiv. Actele sunt redactatea, spun eu bine si nu ar avea motive de revizuire. Este vorba de un grup de persoane care doresc demararea unui ONG.
Costuri nu isi permit prea mult. Un cost total de 200-300 lei ar putea oferi. Cine ma poate ajuta un mesaj pe privat octavian@clnr.ro.
O saptamana frumoasa.
Octavian
Regulament Forum Avocatnet.ro
2.6 In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri: prin intermediul mesageriei private, prin alegerea unui consultant din Catalog sau prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.

Link catalog consultanti:
www.avocatnet.ro/content/con...

Link Bursa Consultantilor:
www.avocatnet.ro/content/bc|...