Forum Discuţii juridice Executare silită Licitatie apartament
Discuție deschisă în Executare silită

Licitatie apartament

Buna ziua;Am luat un credit si am pus gaj apartamentul, deoarece nu am mai putut plati ratele apartamentul a fost scos la licitatie. Care este modul de licitare si de cate ori se liciteaza?
executorul judecatoresc urmeaza sa desfasoare acte si actiuni in vedere licitarii publice pana cand exista ofertanti si pana ce bunul imobil se va adjudeca aceluia care ofera pretul cel mai mare la a treia strigare