Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Continuarea contractului indivudual de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Continuarea contractului indivudual de munca

buna ziua

ce se intampla daca de ex imi inceteaza contractul actual de munca in data de 8 iunie si urmeaza sa ma angajez din 6 iulie. periada de aproape o luna neacoperita ma afecteaza cu ceva? neluand in considerare somajul, pentru ca acolo stiu ca este problema.

multumesc
Perioada respectiva nu constituie :vechime in munca, stagiu de cotizare la pensie si nici la sanatate,