Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Refacturare catre asigurari
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Refacturare catre asigurari

Daca repar o masina a unor cunostinte sau a altor persoane la un service si service-ul respectiv emite factura catre firma mea, pot sa facturez mai departe catre societatea de asigurari (manopera, materiale, piese)?

nu este cazul; societatea de asigurare va solicita, de regula, factura originala de la prestator.