Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocat drept judiciar
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocat drept judiciar

Va rog sa-mi recomandati un avocat bun in drept judiciar din localitatea DETA judet Timis
Nu exista drept judiciar,fiti mai explicit.Intrati pe siteul Baroul Timis.
Regulament Forum Avocatnet.ro
2.6 In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri: prin intermediul mesageriei private, prin alegerea unui consultant din Catalog sau prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.

Link catalog consultanti:
www.avocatnet.ro/content/con...

Link Bursa Consultantilor:
www.avocatnet.ro/content/bc|...