Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... litigiu de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

litigiu de munca

Buna ziua
In luna septembrie 2014,am primit decizia de desfacere a contractului de munca,pe motiv disciplinar,sub pretextul ca am adus un prejudiciu de vreo 23 000 eur. Am facut contestatie si am pierdut,am facut apel si e in pronuntare.In caz ca pierd si aici,mai am alta cale de atac in justitie ? Mentionez ca firma nu a facut nici o incercare de a recupera asa zisul prejudiciu,ceea ce e de necrezut, in cazul ca acel prejudiciu ar fi real.
cristian_edmond, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Daca si in apel veti pierde, atunci angajatorul poate pune in executare hotararea respectiva.