Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... NEDECLARAREA VENITURILOR LA FINANTE
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

NEDECLARAREA VENITURILOR LA FINANTE

Am un IF de mai mult timp, din 2009 nu s-a mai facut declaratii lafinante pentru ca nu a mai avut activitate, intre timp finantele au facut impuneri din oficiu, ajungand in ziua de azi la restante, mentionez ca activitatea s-a reluat anul trecut nu cu mari venituri, se poate face regularizare la finante? pentru anii in care nu a fost activitate, dar la sanatate?
:O
Depuneti declaratiile pe zero si se face regularizarea