avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 154 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cat dureaza pana se posteaza o solutie pe site-ul TMB?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cat dureaza pana se posteaza o solutie pe site-ul TMB?

Buna ziua,
As dori sa stiu cam cat dureaza afisarea unei solutii la Tribunalul Bucuresti si daca e influentat acest lucru de faptul ca este un proces colectiv? Sau eventual cum as putea afla mai repede...
Va multumesc.

Alte discuții în legătură

Sechestru asigurator suiram_007 suiram_007 In cadrul unui proces civil de partaj unul din bunurile aflate in litigiu este un autoturism achizitionat prin credit , pentru care eu achit exclusiv ratele ... (vezi toată discuția)
Ce termene sunt la judecatorie si tribunal pentru a primi o hotarare? ContSters277537 ContSters277537 Fiti amabili si spuneti-mi si mie cam care este timpul mediu de asteptare a unei hotarari dupa un proces la judecatorie sector 4 si apoi in recurs la ... (vezi toată discuția)
Divort cu acordul partilor, la biroul de stare civila, la primarie ? moshulik moshulik Buna ziua. Am citit articolul din presa din decembrie anul trecut care spunea ca se va introduce un nou cod de procedura civila, care includea printre altele ... (vezi toată discuția)