Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro E ziua pianistului. La multi ani!
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

E ziua pianistului. La multi ani!

Astazi este ziua pianistului. Asa ca m-am gandit sa ii spun public La multi ani! si sa ne traiasca si sa fie sanatos.

:innocent::tease::yeah::giggle::vishenka:

:console:
Alin Popescu, administrator
# pianistul
La Multi Ani si sanatate multa, pentru fiecare lumanare de pe tort sa ai cate o surpriza placuta!
Pentru Pianist, un calduros "La multi ani" , numai bucurii si multe impliniri!:giggle:
:vishenka:
La multi ani !!!!...:kissing:impliniri si bucurii:coffee:
Daniela Vorovenci, Consultant fiscal
Un sincer" La multi ani " , cu orice dorinta implinita ! ;);)

Ioana
CABINET DE AVOCAT "STOICA IOANA", Avocat
Toate bucuriile din lume sa-l copleseasca pe Pianist!
:luck: :love: :vishenka: :love1: :coffee: