avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 675 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro E ziua pianistului. La multi ani!
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

E ziua pianistului. La multi ani!

Astazi este ziua pianistului. Asa ca m-am gandit sa ii spun public La multi ani! si sa ne traiasca si sa fie sanatos.

:innocent::tease::yeah::giggle::vishenka:

:console:
Ultima modificare: Joi, 2 Iulie 2009
Alin Popescu, administrator
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 14:56, 1 Noiembrie 2009
# pianistul
La Multi Ani si sanatate multa, pentru fiecare lumanare de pe tort sa ai cate o surpriza placuta!
Pentru Pianist, un calduros "La multi ani" , numai bucurii si multe impliniri!:giggle:
:vishenka:
La multi ani !!!!...:kissing:impliniri si bucurii:coffee:
Ultima modificare: Joi, 2 Iulie 2009
Daniela Vorovenci, Consultant fiscal
Un sincer" La multi ani " , cu orice dorinta implinita ! ;);)

Ioana
Ultima modificare: Joi, 2 Iulie 2009
CABINET DE AVOCAT "STOICA IOANA", Avocat
Toate bucuriile din lume sa-l copleseasca pe Pianist!
:luck: :love: :vishenka: :love1: :coffee:

Alte discuții în legătură

La multi ani gabrielle monique! :) Daniela Bolog Daniela Bolog Multi ani cu impliniri si fericire iti doresc! Toate sa-ti fie la cote maxime! :love::luck::flowersblue::flowersblue::flowersblue: (vezi toată discuția)
La multi ani gabrielle! ContSters250994 ContSters250994 Maine e ziua ta ! Zi frumoasa ca tine! Ti am trimis ghiocei Ca sa ti murmure ei Cat de mult te iubesc! :love1: La multi ani Mami! Am vrut sa fiu ... (vezi toată discuția)
La multi ani,gabrielle_monique!!! iulia53 iulia53 [b]La multi ani Monique!![/b] Sa fi mereu femeia puternica si curajoasa ca pina acum,sa-ti dea d-zeu sanatate si multa putere de munca ,sa te bucuri de ... (vezi toată discuția)