avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 117 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro E ziua pianistului. La multi ani!
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

E ziua pianistului. La multi ani!

Astazi este ziua pianistului. Asa ca m-am gandit sa ii spun public La multi ani! si sa ne traiasca si sa fie sanatos.

:innocent::tease::yeah::giggle::vishenka:

:console:
Ultima modificare: Joi, 2 Iulie 2009
Alin Popescu, administrator
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 14:56, 1 Noiembrie 2009
elga50:
Nici nu stiti cat ma obsedeaza pe mine ochii pisicii pakos!:innocent:
@tudorvaleriu
Bine ca v-am prins aici, care e realitatea? Trebuia sa va felicitam, fiind ziua Dv. sau e o greseala? Ca nu vreau sa scap prilejul, dar deja mi-am completat calendarul Google cu data de nastere a prietenilor din avocatnet si Dv. figurati tocmai...hat, in vara!!
elga50:
E... mai la vara!
Am impresia ca nu a fost atent colegul nostru @r.gabi si de aici a iesit toata tarasenia.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

La multi ani gabrielle monique! :) Daniela Bolog Daniela Bolog Multi ani cu impliniri si fericire iti doresc! Toate sa-ti fie la cote maxime! :love::luck::flowersblue::flowersblue::flowersblue: (vezi toată discuția)
La multi ani gabrielle! ContSters250994 ContSters250994 Maine e ziua ta ! Zi frumoasa ca tine! Ti am trimis ghiocei Ca sa ti murmure ei Cat de mult te iubesc! :love1: La multi ani Mami! Am vrut sa fiu ... (vezi toată discuția)
La multi ani,gabrielle_monique!!! iulia53 iulia53 [b]La multi ani Monique!![/b] Sa fi mereu femeia puternica si curajoasa ca pina acum,sa-ti dea d-zeu sanatate si multa putere de munca ,sa te bucuri de ... (vezi toată discuția)