Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro E ziua pianistului. La multi ani!
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

E ziua pianistului. La multi ani!

Astazi este ziua pianistului. Asa ca m-am gandit sa ii spun public La multi ani! si sa ne traiasca si sa fie sanatos.

:innocent::tease::yeah::giggle::vishenka:

:console:
Alin Popescu, administrator
elga50:
Nici nu stiti cat ma obsedeaza pe mine ochii pisicii pakos!:innocent:
@tudorvaleriu
Bine ca v-am prins aici, care e realitatea? Trebuia sa va felicitam, fiind ziua Dv. sau e o greseala? Ca nu vreau sa scap prilejul, dar deja mi-am completat calendarul Google cu data de nastere a prietenilor din avocatnet si Dv. figurati tocmai...hat, in vara!!
elga50:
E... mai la vara!
Am impresia ca nu a fost atent colegul nostru @r.gabi si de aici a iesit toata tarasenia.