Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... LA MULTI ANI D-LE Valeriu TUDOR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

LA MULTI ANI D-LE Valeriu TUDOR

LA MULTI ANI!
:luck:
Multa sanatate....si indeplinirea tuturor dorintelor....un sincer "La multi ani!"
:vishenka:
La multi si fericiti ani, stimate si drag prieten!
:love1::vishenka::love2:
La multi ani, multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor!:vishenka:
Multa sanatate sa aveti si la cat mai multe interventii pe forum.

LA MULTI ANI!

:vishenka:
La multi ani, sanatate, fericire si tot binele din lume.....
Si o sarbatorire pe cinste alaturi de cei dragi, un chef de 3 zile si 3 nopti....:luck::love1::thumbup: