avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 292 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract de administrare
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract de administrare

Buna ziua,
Va rog sa ma ajutati cu un model de contract de administrare pentru un teren proprietatea privata a unui Consiliu local. Administrarea urmeaza sa fie facuta de catre o societate comercial ce apartine tot Consiliului local. Va multumesc.

Alte discuții în legătură

Ref. contract de administrare teren elena claudia ianasi elena claudia ianasi Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu un model de contract de administrare pentru un teren proprietatea privata a unui Consiliu local. Administrarea urmeaza sa ... (vezi toată discuția)
Agentia domeniilor statului maramm maramm Cunoaste cineva procedura prin care ADS scoate din domeniul public al statului un teren pe care apoi, prin protocol, il preda Comisiei locale de aplicare a ... (vezi toată discuția)
Concesiune Ungureanu E Ungureanu E Bună ziua! Eu și soțul am concesionat un teren de la primărie pt a ne construi o casa. Am întâmpinat câteva dificultăți cu avizele și autorizațiile ... (vezi toată discuția)