Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general bilant
Discuție deschisă în Contabilitate în general

bilant

daca firma si-a suspendat activitatea la 1 mai 2009 pot sa depun bilantu la 30.06.2009?
Trebuie sa depuneti atat bilantul la 30.06.2009 cat si la 31.12.2009.
In plus , aveti obligativitatea sa depuneti declaratia de TVA(daca erste cazul) si declaratia cu privire la impozitul pe profit pe 0 ...asta in cazul in care nu ati primit derogare.