Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... competenta materiala a instantelor
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

competenta materiala a instantelor

am 3 recursuri impotriva unor decizii pronuntate de curti de apel (bucuresti, craiova si bacau)...si m-am trezit cu citatii pt recursuri la aceleasi curti de apel!!!care-i frate competenta ca nu mai inteleg nimic!!!
Depinde pentru ai declarat recurs. S-au tot schimbat competentele.
pentru ce am declarat recurs?pt ca nu am fost multumita de solutia pronuntata in decizia curtii de apel...in apel...
M-am referit la obiectul procesului.
revendicare mobiliara pe oug 190/2000
Ma gandesc la schimbarea competentei in functie de valoare.