Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Inlocuire usi
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Inlocuire usi

Buna ziua.Daca la o pensiune se inlocuiesc usile de la camere pentru ca nu mai au aspect (julite,murdare) se considera reparatie sau investitie la imobil?
Multumesc.
Inregistrati linistita pe cheltuieli (reparatii). Nu aveti niciun motiv sa mariti valoarea imobilului (investitii).
Multumesc mult.