avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 314 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general POLITICI SI PROCEDURI CONTABILE
Discuție deschisă în Contabilitate în general

POLITICI SI PROCEDURI CONTABILE

Avocatnet poate pune la dispozitie Politici si Proceduri contabile ACTUALIZATE 2015 conf reglementari 1.802/2014 ?
Multumesc
Vedeti acest articol
www.avocatnet.ro/content/art...
Multmesc pt raspuns dar, articolul catre care ma trimiteti l-am citit si eu si daca intrati in amanunt vedeti ca se refera la poltici contabile 2014 (conf Ord. 3055 ). Eu intreb daca se gasesc la Avocat net politici 2015 conf Ord 1.802/2014 ? Dupa cite stiu Dna Delia Mircea - autorea - a facut actualizarea. Magazin Avocat net poate vinde varianta 2015 ? aceasta era intrebarea

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Clarificare pfa norma d600 pentru anul 2015 (posibil si 2016, 2017, 2018) gigel2007 gigel2007 Am PFA la norma iar in ianuarie 2015 NU am depus si NU am platit contributia la CAS (explic mai jos de ce). Am inteles la momentul respectiv dintr-un ... (vezi toată discuția)
Descarcati! nou! bilant iunie! raportari contabile la 30 iunie 2011 pentru operatori economici Valentin_buzau Valentin_buzau [b]BILANT IUNIE! Raportari contabile la 30 iunie 2011 pentru operatori economici [/b] A aparut kitul pt bilantul la 30.06.2011.Il puteti descarca de aici: ... (vezi toată discuția)
Analize medicale profesori tt71 tt71 Buna ziua, va rog sa imi spuneti in ce lege sau Hg este prevazut ca plata analizelor/controalelor medicale (medicina muncii) este supoartata de angajator? ... (vezi toată discuția)