Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Poprire salar
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Poprire salar

Buna , as dori sa stiu daca lucri cu contract de munca in strainatate si in Romania ai poprire , se trag banii oricum ? Multumesc
Numai daca banii sunt virati intr-un cont din tara deschis pe numele dvs. atunci acestia va pot fi retinuti.
Va multumesc mult pentru raspuns