Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Interzisa oprirea in fata garajului ?
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Interzisa oprirea in fata garajului ?

Buna ziua, mi-e putin jena sa intreb dar n-am ce face. Am un garaj si se intampla uneori sa-mi blocheze iesirea sau intrarea. Stiu ca e interzis de lege asa ceva, m-am uitat in codul rutier si in regulamentul de aplicare de mi-am prins urechile si n-am gasit unde se prevede asa ceva. O sa o iau de la capat...daca cine poate sa ma ajute sa-mi spuna unde e prevazut asa ceva, va rog frumos. Multumesc mult, va doresc o saptamana frumoasa si plina de impliniri :)
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc din suflet, toate cele bune va doresc :) :luck: