avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 413 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate RAPORTAREA NON-IED
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

RAPORTAREA NON-IED

Buna ziua!

Am nevoie de o informatie, daca ma poate ajuta cineva: cu aproximatie cat e tariful pentru o raportare non-ied facuta de o firma de consultanta de mediu.

Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: Komkao Consulting , Consultant protectia mediului 23:19, 6 August 2015
Depinde de domeniul de activitate si de marimea afacerii. Pretul incepe de la 150 lei.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Tarife adytz_1979 adytz_1979 Ma intereseaza ce tarife sunt pe piata,deoarece as dori sa colaborez cu un contabil pentru a-mi tine contabilitatea la firma pe care o voi infiinta in scurt ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, sunt asociat intr-o firma (detin 50%), firma nu mai ... cristinaroxana74 cristinaroxana74 Buna ziua, sunt asociat intr-o firma (detin 50%), firma nu mai are activitate de 1 an. Suntem in imposibilitatea de a achita datoriile catre stat ( 40000 lei ... (vezi toată discuția)
Acte ,autorizatii,si restul pentru restaurant in mall bucuresti. Ciobotaru Valentin Ciobotaru Valentin Buna ziua, am deschis un srl am luat un spatiu pentru a deschide un restaurant intrun mall din Bucuresti , am deschis punct de lucru. Acum asi avea nevoie de ... (vezi toată discuția)