Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate RAPORTAREA NON-IED
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

RAPORTAREA NON-IED

Buna ziua!

Am nevoie de o informatie, daca ma poate ajuta cineva: cu aproximatie cat e tariful pentru o raportare non-ied facuta de o firma de consultanta de mediu.

Va multumesc!
Depinde de domeniul de activitate si de marimea afacerii. Pretul incepe de la 150 lei.