Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... buna - verificare plata contributii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

buna - verificare plata contributii

cum aflu daca mia platit angajatorul contributile

Orice persoana fizica cu domiciliul in Romania poate sa verifice online, pe site-ul ANAF, daca angajatorul a raportat sumele realizate de salariat pentru sanatate (c.a.s.s.), contributia la casa de pensii, somaj.

AvocatNet.ro va prezinta un scurt ghid referitor la obtinerea acestui document prin intermediul Spatiului privat virtual.
Detalii : www.avocatnet.ro/content/art...