avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 216 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PFA - dozator bere
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PFA - dozator bere

am un pfa comert cu amanuntul,de curand am cumparat si am montat un aparat dozator de bere,am aflat ca trebuie sa fac niste demersuri la fisc ca trebuie sa platesc in plus,va rog un sfat ce sa fac si cum sa procedez nu l-am pus in fuctiune.

Alte discuții în legătură

Cod caen 4799 mihaeladumitru mihaeladumitru avand codul caen4799 trecut in certificatul constatator, pot vinde bere la dozator, in pahare de plastic? magazinul e mixt. (vezi toată discuția)
Ajutor referitor la avize de functionare ioanabragaru ioanabragaru Buna ziua, as dori niste informatii referitoare la avizele necesare in cazul in care doresc deschiderea unei societati de comercializare produse alimentare. ... (vezi toată discuția)
Pfa radiata florinasu florinasu Sant o pfa radiata de la registrul comertului din luna mai 2010 lucru pe care eu l-am aflat in ian.2011,radierea s-a facut in baza ordonantei ... (vezi toată discuția)