Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii dif salar
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

dif salar

buna
am o problema care ma tot faminta neatentia mea pentru 4 ron am un stat facut in excel pentru 2 persoana pt o pers am gresit in luna mai salar brut corect ,retineri corect iar la net am minus 4ron si impozit dif 1 ron cum corectez fac un stat pt dif s-au refac tot statul si dif se va plati cu intirziere si corectez in contab acum ?
va rog ajutati-ma cu cu probema grava pentru o suma mica .
multumes mult ! o zi buna
Rfaceti statul si corectati si in contabilitate daca este posibil.Daca nu, inregistrati diferentele in contabilitate luna vitoare dar statul de salarii musai trebuie rectificat.