avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 607 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Observatie raspunsuri la intrebari
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Observatie raspunsuri la intrebari

Observ ca nu se prea da raspuns la intrebari.De ce oare?Nu par interesante?sau nu sunt bine formulate?
Cel mai recent răspuns: Ares-3 , moderator 14:52, 14 August 2015
Consultantii care participa la discutii in forum o fac voluntar, fara a fi motivati in vreun fel de Avocatnet.ro. De aceea, trebuie sa intelegeti ca nimeni nu este obligat sa raspunda intrebarii dumneavoastra.

In functie de timpul disponibil al celor care v-au citit problema veti primi si raspuns la nelamurirea dvs.
1. Ati primit raspunsuri pe forum dar poate dvs. le voiati mai repede.

2. Cei care raspund o fac atunci cand au timp.
Ati deschis un topic cu o intrebare simpla si vi s-a raspuns:
www.avocatnet.ro/content/for...

Apoi, in loc sa apasati pe Raspunde ca sa postati in continuare, ati deschis alt topic:
www.avocatnet.ro/content/for...

Nu asa se face, toate intrebarile legate de un subiect se pun intr-un singur topic iar daca vreti raspunsuri detaliate formulati intrebari la fel. Dar va invatati dvs., abia v-ati inscris :)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

O mare problema pe forum... Iulian81 Iulian81 Da... exista o mare problema pe forumul acesta... am deschis o suta de topicuri si aproape nimeni nu vrea sau nu stie sa raspunda.... :(( (vezi toată discuția)
Foarte slab site`ul Leon707 Leon707 Ma asteptam la ceva mai profi. Am pus o intrebare si nu mi s`a raspuns la ea de o saptamana Mi`au mai sters si topicul,motiv ca este dublat.Normal ca este ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, pe ce criterii se raspunde sau nu la intrebari ? personal ... Rebecca50 Rebecca50 Buna ziua, Pe ce criterii se raspunde sau nu la intrebari ? Personal astept raspunsuri la intrebarile mele chiar si de luni de zile . Multumesc (vezi toată discuția)