Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Certificat medico legal
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Certificat medico legal

Va rog sa-mi spuneti daca certificatul medico legal fara plangere la politie ajuta intr-un proces de divort impotriva sotului?Va multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Da, la stabilirea culpei in desfacerea casatoriei, daca se probeaza cu martori ca leziunile pentru a caror ingrijire a fost necesar un nr. de x zile au fost rezultatul actiunii de lovire a sotului dvs.