Forum Discuţii juridice Achiziţii publice contestatie
Discuție deschisă în Achiziţii publice

contestatie

daca nu s a incheiat inca contractul si s a formulat contestatie la Cons Nat de Solut a contestatiilor care este procedura? ce tb sa faca autoritatea contractanta? art. 274 se refera la trim dosarului dupa ce se incheie contractul, iar art. 277 alin. 3 ce reprezinta?
Simplu se suspenda procedura pana la solutionarea definitiva a contestatiei, inclusiv pe durata solutionarii la instanta.