avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 583 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... recuperare taxa auto platita in aprilie 2015
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

recuperare taxa auto platita in aprilie 2015

Buna ziua.In aprilie 2015 am cumparat o masina second,euro 3,pt care am platit la finante taxa de 690€.Pot sa imi recuperez banii conform ordonantei care s-a dat?
Cel mai recent răspuns: timpuriu , utilizator 18:53, 26 August 2015
nu

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cumparat masina cu taxa recuperata adina_geo adina_geo Asemanator unui alt membru ,am cumparat si eu de curand o masina la care am fost asigurat verbal ca taxa de inmatriculare nu a fost recuperata(deci am ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa de poluare biti biti In luna iulie 2009 am achizitionat un autoturism transporter second-hand din Germania pt care am platit taxa de poluare 2000 euro . Am sansa sa mai recuperez ... (vezi toată discuția)
Taxa inmatriculare vio58 vio58 in iunie 2007 am achzitionat o masina noua de la skoda rominia si am platit la finante taxa inmatriculare 2750 ron .Am sanse sa-mi recuperez acesti bani? care ... (vezi toată discuția)