Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... recuperare taxa auto platita in aprilie 2015
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

recuperare taxa auto platita in aprilie 2015

Buna ziua.In aprilie 2015 am cumparat o masina second,euro 3,pt care am platit la finante taxa de 690€.Pot sa imi recuperez banii conform ordonantei care s-a dat?
nu