avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 144 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Camera agricola
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Camera agricola

Stie cineva daca am voie sa ocup o functie la camera agricola daca beneficiez de fonduri europene?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 09:34, 5 Septembrie 2015
Despre ce functie este vorba, personal contractual sau functionar public ?

In ce sens ati beneficiat de acele fonduri?
este vorba despre functionar public
fondurile sunt pentru instalarea tanarului fermier
Funcţionarii publici, funcţionarii publici parlamentari şi funcţionarii publici cu statut special pot exercita funcţii în alte domenii de activitate din sectorul privat, care nu sunt în legătură directă sau indirectă cu atribuţiile exercitate ca funcţionar public, funcţionar public parlamentar sau funcţionar public cu statut special, potrivit fişei postului.

In opinia mea, puteti ocupa o astfel de functie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concurs pentru ocuparea unui post de functionar public dyadya80 dyadya80 VREAU sa particip la un concurs pentru ocuparea unui post de functionar public la Evidenta populatiei insa nu stiu daca sunt eligibila pentru ca anul trecut am ... (vezi toată discuția)
Mesaj mihaelazima@ymail.com mihaelazima@ymail.com daca am accesat in anul 2016 un proiect european in agricultura ma pot angaja ca politist local? (vezi toată discuția)