Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Echivalare studii superioare
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Echivalare studii superioare

Un absolvent al ASE, licentiat in Stiinte Administrative, studii 4 ani; master Audit si Consiliere Financiara, poate ocupa un post de economist? Ce alt post poate ocupa in cadrul compartimentului Financiar Contabilitate? Avand in vedere ca la facultate a avut cursuri de economie, contabilitate, etc.
petronela_gav, utilizator
da
vezi COR 2631 pentru incadrare