Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita

Buna ziua. Sotul meu se află în executarea unei pedepse de 20 de ani inchisoare din 2001. Ieri am primit o instiintare de la anaf ca il executa silit pt ovsuma de 1400 ron reprezentand cheltuieli judiciare din anii 2010 si 2011. Ce pot sa fac in acest caz? Va multumesc iulia bran
nimic. ori platiti dvs suma, ori il executa silit, daca are ce..Daca aveti bunuri de valoare in comun, as plati.
gi-jane2, moderator