Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii este o prostie
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

este o prostie

Am o problema foarte grava. Incerc sa o postez unde trebuie dar nu reusesc.
Nu ma pricep la internet, dar cred ca acest forum ar trebui sa fie accesibil si pentru oamenii simpli si mai prosti.

Admin, administrator
1. Daca ati scris aici inseamnna ca va pricepeti si puteti scrie si in alta sectiune din acest forum.

2. Intrati pe:
www.avocatnet.ro/content/for...
si apoi pe sectiunea de forum care va intereseaza si puneti intrebarea.
Cer mii de scuze, dar nu am reusit.
Va rog sa-mi da-ti un sfat.
Fiica mea a fost lovita de o masina pe trecerea de pietoni.
Este un copil cuminte, precaut, timid, olimpic la mai multe materii. Am inteles din regulamentul forumului ca nu am voie sa scriu numele.
Are acum tripla fractura de bazin si fractura nazala. Este in clasa a 12 trebuie sa dea bacul.
Eu am un handicap, deci nu pot merge in oras sa-i apar drepturile.
Stam la tara , nu poate merge cu microbuzul la scoala.
Vinovatul nu ne-a contactat. Am incercat sa vorbim cu un avocat dar daca nu sunt peste 90 de zile nu face nimic.
Deschideti topic in sectiunea Drept penal.

Faceti click pe link-ul de mai jos:
www.avocatnet.ro/content/for...

si procedati cum ati facut aici: apasati pe Discutie noua.
Puneti titlul ''accident pe trecerea de pietoni'' si scrieti textul asa cum l-ati scris in ultimul mesaj.