Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Registrul bani personali
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Registrul bani personali

Buna seara,

se mai cere Registrul de bani personali sau a fost scos odata cu prevederile privind bacsisul?

Multumjesc.
Prin Legea nr. 186/2015 sunt eliminate si articolele potrivit carora angajatii trebuie sa inscrie banii pe care ii detin in Registrul de bani personali.
www.avocatnet.ro/content/art...
gi-jane2, moderator