Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... ajutor social
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

ajutor social

buna seara as dori sa stiu daca unul membru al unei famili realizeaza venit si unul nu cel fara venit poate beneficia de ajutor social?
1. Cititi pe:
[ link extern ]

2. Ce scrie acolo este valabil pentru toate primariile din tara.